UA RU

Перевезення померлих з Австрії в Україну

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Австрія – країна де квітне життя та безтурботність.

Багато наших співвітчизників працюють або відвідують цю країну в якості туристів.

Якщо близька для Вас людина померла або загинула в Австрії – виникає важливе питання для родичів, одне із яких, як перевезти тіло померлого з Австрії в Україну, або організувати поховання чи кремацію в Австрії.

Що робити в першу чергу для перевезення тіла померлого?

  1. Потрібно повідомити про факт смерті чи загибелі громадянина України місцеві органи влади, швидку допомогу, поліцейський відділок — в залежності від обставин смерті.
  2. Обов’язково треба поставити до відома про факт смерті дипломатичне представництво України в Австрії за номером «гарячої лінії» +43 1 479717252
  3. Отримайте безкоштовну консультацію та поради щодо оформлення документів про смерть в Австрії, організації перевезення тіла померлого в Україну чи надання послуг поховання чи кремації.
  4. Надайте нам всю відому Вам інформації про факт смерті рідної людини.

Завжди пам’ятайте про головне, якщо померла людина була застрахована – оплату витрат на перевезення тіла померлого з Австрії до України повинна брати на себе страхова компанія. Завдяки страховці Вашого родича, чи близької людини, наше міжнародне похоронне бюро Angeli Casa Funeraria виконає перевезення померлого, кремацію або похорон безкоштовно.

У співпраці з Консульством України, наше похоронне бюро Angeli Casa Funeraria виконає перевезення померлого в Україну максимально швидко та якісно.

  1. Консульський відділ Посольства України в Республіці Австрія
    Адреса: А-1180, м. Відень, вул. Нааффгассе, 23
    «Гаряча лінія» +43 1 479 71 72 52 (прохання телефонувати лише в разі загрози життю чи загибелі громадян України)

Отже в скрутну, та сумну хвилину, Ви завжди можете довірити нам перевезти тіло померлого з будь-якого міста Австрії.

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook