UA RU

Про нас

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Практично в кожній українській родині є особи, що перебувають за кордоном з різних причин: хтось просто мандрує, хоче побачити світ, хтось мріє знайти кохання, хтось знайти роботу і покращити своє матеріальне становище. Передчасна смерть може спіткати людину будь-де і будь-коли.

Що робити, якщо таки сталося нещастя, і ваша рідна людина залишила цей світ, перебуваючи в іншій державі?

Ви не знаєте, з чого почати, до кого звернутися, і взагалі що треба робити…

Радимо вам звернутися до фірми, що знається на цих питаннях, має досвід і позитивні відгуки від клієнтів, швидко і якісно надає міжнародні ритуальні послуги (поховання громадян іншої держави за кордоном, кремація, перепоховання,Перевезення труни з померлим з Італії, Німеччини, Чехії, Польщі в будь-яке місто України з повним оформленням документів для перевезення померлого), має відповідні ліцензії і дозволи на їх здійснення в різних країнах світу.

В часи смутку і розгубленості наша компанія Angeli Casa Funeraria надасть вам допомогу, яка вже понад 15 років успішно працює на ринку міжнародних ритуальних послуг та перевезень померлих.

Наша діяльність абсолютно легальна, за кожну надану нами послугу ви отримаєте рахунок-фактуру.

Ми не звикли рекламувати себе, краще прочитайте відгуки про нашу діяльність. Опис проведеної нами роботи ви зможете переглянути на офіційному сайті нашої компанії, в соціальних мережах.

Без зайвих слів, ви дійсно можете покластися на нас у тяжкий для вас час.

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook

Наш досвід перевезення померлих з-за кордону в Україну

Пропонуємо вам переглянути фотоархів фірми Angeli Casa Funeraria, що відображає наш досвід з надання міжнародних ритуальних послуг та перевезення померлих з-за кордону в Україну.

Для нас ці фотографії – це спогади про реальних людей, їх біль, відчай і сум. Ми щиро співчуваємо рідним померлих і розділяємо біль втрати близької людини.