UA RU

Перевезення померлих з Бельгії в Україну

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Згідно зі статистикою Консульського відділу України, на території Бельгії постійно проживають 2,5 тисячі українців, не враховуючи наших співвітчизників які відвідують цю країну з метою туризму або сезонної роботи.

Тому нещасні випадки, смерть або загибель українців в цій країні доволі непоодинокі.

Перед родичами померлої людини виникають складні питання, одне з них, як організувати перевезення тіла померлого з Бельгії в Україну, або організувати похорон чи кремацію в Бельгії.

А отже коли близька людина помирає чи гине за кордоном, це не тільки горе для родичів, а і складні питання пов’язані з перевезенням померлого з Бельгії.

Королівство Бельгія суворо регламентує процедуру перевезення померлих, такі складні питання мають право вирішувати лише спеціалізовані похоронні бюро.

Наше міжнародне похоронне бюро Angeli Casa Funeraria відповідає всім законодавчим вимогам Бельгії в данних питаннях. Тому може робити перевезення померлих з Бельгії в Україну та надавати похоронні послуги, оформлення документів про смерть на території Бельгії абсолютно легально в координації з Консульським відділом Посольства України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом).

Консульський відділ Посольства України в Бельгії
Керівник: Бодрова Олена Юріївна — Другий секретар з консульських питань
Адреса: Avenue Albert Lancaster 32, Uccle, 1180 Brussels

Тож, якщо українець помер або загинув на території Королівства Бельгія — вчиніть наступні дії:

  1. Взнайте в Консула обставини справи — чи була смерть рідної людини природньою чи кримінальною
  2. Зателефонуйте нам за номерами телефонів на сайті та розкажіть про обставини справи, які Вам повідомить Консул України
  3. Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть в Бельгії та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом в Україну
  4. Надайте нам дозвіл-доручення вчинити всі необхідні дії на території Бельгії або для перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну або для поховання чи кремації в Бельгії

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook