UA RU

Перевезення померлих з Болгарії в Україну

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Болгарія – одна із привабливих країн для туризму.

Випадки смерті чи загибелі наших громадян в цій країні непоодинокі.

Саме в таких випадках наше міжнародне похоронне бюро Angeli Casa Funeraria виконає перевезення тіла померлого з Болгарії в Україну.

Завдяки територіальній близькості Болгарії перевезення померлого з оформленням документів про смерть робить перевезення спеціальним автомобілем оперативним.

Тож, якщо смерть настала на території Болгарії, вчиніть наступні дії:

  1. Зателефонуйте до Посольства України в Болгарії за номером «гарячої лінії» +359 878 015 102 та повідомте всю відому Вам інформацію про померлого чи загиблого, про факт настання смерті тощо.
  2. Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть в Болгарії та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом в Україну
  3. Надайте нам дозвіл-доручення вчинити всі необхідні дії на території Болгарії або для перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну або для поховання чи кремації в Болгарії

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook