UA RU

Перевезення померлих з Данії в Україну

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Що робити, коли в родині трапилось горе, загинула або померла близька людина на території Королівства Данія?

В першу чергу негайно потрібно повідомити про факт смерті на «гарячу лінію» Консульського відділу Посольства України в Королівстві Данія, надавши дипломатам всю відому Вам інформацію про померлу людину.

Зателефонуйте нам за номерами телефонів на нашому сайті, або зв’яжіться з нами через форму безкоштовної консультації для отримання кваліфіковану допомогу щодо питання перевезення померлого з Данії в Україну, або організації похорону чи кремації в Данії.

Вартість перевезення померлого з Данії в Україну розраховується в кожному окремому випадку. Але майте на увазі, якщо померла або загибла близька людина буда застрахована — перевезення померлого на Батьківщину з Данії може буди безкоштовним.

Всі наші дії стосовно оформлення документів для перевезення померлого, або надання інших міжнародних послуг виконуються згідно чинного законодавства в координації з дипломатичними представництвами України в Данії.

  1. Консульський відділ Посольства України в Королівстві Данія
    Керівник: Максименко Віталій Миколайович — Другий секретар з консульських питань
    Адреса: Toldbodgade 37 A, stuen, 1253 Copenhagen K
    «Гаряча лінія» +45 71 54 15 31 (прохання телефонувати виключно у разі загрози життю чи загибелі громадян України)

Українські дипломати в Данії знають про міжнародне похоронне бюро Angeli Casa Funeraria.

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook