UA RU

Перевезення померлих з Нідерландів в Україну

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Якщо близька для Вас людина померла, або загинула на території Нідерландів, радимо Вам наступні дії, які прискорять та полегшать перевезення померлого з Нідерландів в Україну, або поховання чи кремацію на території Нідерландів.

 1. Повідомте про факт смерті чи загибелі громадянина України відповідне дипломатичне представництво.
 2. Зателефонуйте нам за телефонами на сайті.
 3. Отримайте безкоштовну консультацію та поради щодо оформлення документів про смерть в Нідерландах, організації перевезення тіла померлого в Україну чи надання послуг поховання чи кремації.
 4. Уважно сприйміть всі наші поради та поради Консула України щодо подальших дій з організаціі перевезення померлого в Україну або з поховання чи кремації в Нідерландах.

Варто звернути вашу увагу на те, що оформленням документів про смерть в Нідерландах, або інші дії які пов’язані з ритуальними послугами самостійно Ви не виконаєте.

Всі вище перечисленні ритуальні послуги можуть виконувати лише ліцензовані міжнародні похоронні бюро.

У співпраці з Консульством України, наше похоронне бюро Angeli Casa Funeraria виконає перевезення померлого в Україну максимально швидко та якісно.

 1. Консульський відділ Посольства України в Королівстві Нідерланди
  Керівник: Юрій Петрович Карпук — Перший секретар з консульських питань
  Адреса: Zeestraat, 78 2518 AD The Hague
  «Гаряча лінія» +31 6 17 47 46 07

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook