UA RU

Перевезення померлих з Великої Британії та Ірландії в Україну

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Поверненням тіла в Україну з таких країн як Велика Британія та Ірландія – одне з наших основних завдань з надання міжнародних похоронних послуг.

У випадку смерті чи загибелі громадян України на території Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, ми професійно, легально, та швидко оформимо документи про смерть, організуємо перевезення тіла померлого на Батьківщину.

Завдяки наданій Вами доручення, без Вашої присутності, з тісною співпрацею з Консульським відділом Посольства України зробимо перевезення тіла померлого в Україну, або організуємо поховання чи кремацію в Великій Британії чи Ірландії.

 1. Консульський відділ Посольства України у Великій Британії
  Адреса: 78 Kensington Park Road London W11 2PL
  «Гаряча лінія» 075 5348 3628 (виключно для повідомлень про загрозу здоров’ю та життю громадян України на території Англії та Уельсу)
  Межі консульського округу: Англія та Уельс
 2. Консульство України в Единбурзі
  Керівник: Куслій Андрій Миколайович — Консул України
  Адреса: 8 Windsor Street, Edinburgh EH7 5JR
  «Гаряча лінія»+44 7423290618 (прохання телефонувати виключно у разі загрози життю чи загибелі громадян України)
  Межі консульського округу: Шотландія та Північна Ірландія

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook