UA RU

Перевезення померлих з Європи в Україну

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Наш великий досвід ( більше ніж 15 років ), позитивні відгуки, професіоналізм та співпраця з Консульствами і Посольствами України за межами нашої країни – це вагомий привід довірити нам виконати перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну.

Ми на зв’язку 24/7, незважаючи на вихідні та святкові дні.

Якщо у Вас трапилась біда, померла або загинула близька людина — зв’яжіться з нами за телефонами на сайті або заповніть форму безкоштовної консультації.

Ми безкоштовно проконсультуємо Вас що до перевезення тіла померлого в Україну, похорону або кремації за кордоном.

Наш 15-ти річний досвід перевезення тіла померлого на Батьківщину включає в себе такі країни: це Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Угорщина, Німеччина, Македонія, Албанія, Італія, Греція, Франція, Іспанія, Португалія, Греція, Швейцарія, Румунія, Люксембург, Нідерланди, Чорногорія, Чехія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Сербія, Косово, Велика Британія, Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Мальта …

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook