UA RU

Послуги кремації в Польщі

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Завдяки офіційному та легальному статусу нашого похоронного бюро Angeli Casa Funeraria в Польщі, ми взмозі надати послугу кремації тіл померлих чи загиблих українців в будь-якому місті Польщі.

Надавши нам дозвіл-доручення, після процедури кремації тіла в Польщі ми робимо доставку урни з прахом в Україну в короткі терміни.

Завдяки нашій ліцензії на надання таких послуг, родичи загиблого або померлого отримують разом з урною офіційний документ про смерть та рахунок-фактуру на проведення кремації в Польщі.

Заповнивши форму безкоштовної консультації на нашому сайті, ми максимально швидко зв’яжемося з Вами та допоможемо Вам в цю скрутну хвилину.

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook