UA RU

Послуги поховання в Польщі

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Наше похоронне бюро маючи офіційний статус фірми, всі необхідні дозвільні документи, абсолютно легально надає міжнародні ритуальні послуги з організації перевезень померлих та поховань та території Польщі.

Коли близька для Вас людина помирає, ми завдяки дорученню від Вас займаємось оформленням документів про смерть в Польщі, владнаємо всі формальні завдання з цвинтарем та іншими організаціями.

Організуємо та проведемо церемонію відспівування та прощання, надамо музичний супровід та послуги похоронного агента та організатора церемонії прощання.

На всі Ваші витрати, на кожну нашу послугу, на кожну одиницю ритуального товару ми надаємо офіційний рахунок-фактуру, що дозволить Вам отримати допомогу на поховання.

Заповнивши форму безкоштовної консультації на нашому сайті, ми максимально швидко зв’яжемося з Вами та допоможемо Вам в цю скрутну хвилину.

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook