UA RU

Співпраця з Українськими посольствами та консульствами за кордоном

ШИРОКИЙ СПЕКТР РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ В ЄВРОПІ

Запрошуємо до співпраці з нами представників української влади за кордоном: послів, консулів, дипломатів. Спираючись на наш багаторічний досвід надання міжнародних ритуальних послуг, пропонуємо своє сприяння у вирішенні цих специфічних проблем українців за кордоном.

У випадку звернення до вас родичів померлих за кордоном громадян України ми готові надати їм моральну підтримку, а також ознайомити їх з місцевими ритуальним процедурами, організувати поховання/кремацію за кордоном або доправлення тіла померлого на рідну землю.

Ми відкриті до будь-яких контактів з українськими дипломатами в різних країнах світу.

Наші переваги: європейська юрисдикція, вільне володіння мовами міжнародного дипломатичного спілкування, надійність, оперативність.

Відгуки про нас

Отже, у випадку смерті людини за кордоном виникає нагальна потреба звернутися до досвіченої, надійної фірми з надання міжнародних ритуальних послуг. Наша фірма цілком відповідає цим критеріям.

Ми забезпечимо перевезення тіла померлого з будь-якої країни світу в Україну літаком або катафалком; надамо ритуальні послуги з поховання/кремації тіла в країні, де сталась смерть.

Вартість наших послуг завжди економічно обгрунтована.

Відгуки на facebook